سروش گشت

  1. سروش گشت

خانواده عزیز سروش گشت، با سپاس از همراهی همیشگی شما عزیزان در سفر سروش گشت در راه خدمتگذاری به شما، آرزومندیم که در ادامه نیز از لذت حضور شما بهره‌مند باشیم.

زندگی یک سفر است و هر که سفر کند چندباره زندگی را تجربه کرده است. سفر یکی از ملزومات رشد شخصی و جامعه است. هر جامعه آداب و رسوم، صنایع دستی، فرهنگ و تاریخی دارد که با معرفی آن و تعامل با دیگر جوامع، نه تنها رشد چرخه اقتصادی را برای آن جامعه به همراه دارد، بلکه امکان داد و ستد فرهنگی با دیگر جوامع و ملل و فرهنگ ها را که موجب تکامل و گسترش نگاه فرهنگی جامعه است، فراهم می‌آورد و گمان ما بر این است که اکنون، اهمیت رشد فرهنگی بر همگان روشن است.

سفر دراز نباشد به پای طالب دوست

که زنده ابدست آدمی که کشته اوست

در همین راستا، سروش گشت ایرانیان با تیم مدیریتی جدید، برای ارائه خدمات ویژه گردشگری کرمان، ایران و جهان با بهترین کیفیت و بر اساس نیاز شما عزیزان فعالیت خود را در زمستان 1398 آغاز کرد. تلاش همه اعضای تیم سروش گشت در راستای خلق تجربه های متفاوت و تازه، و توسعه گردشگری پایدار به منظور حفظ سرمایه های مادی و معنوی سرزمین مادری است.

شرکت سروش گشت ایرانیان آماده ارائه انواع خدمات صدور بلیط، رزرو هتل، تورهای داخلی و خارجی، خدمات ترنسفر، تورهای تخصصی آموزشی، کارگزاری تورهای کرمان، امور ویزا و تشریفات به شما عزیزان می‌باشد.

ما همواره نیازمند نظرات شما برای بهبود خدمات مورد نیاز شما هستیم، چرا که می‌دانیم شما لایق تجربه بهترین‌ها هستد.

سروش گشت ایرانیان
نام
Fill out this field
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
پیام شما *
Fill out this field
فهرست
×